Loading…

​Distria Krasniqi ndalet në gjysmëfinale, do të luftojë për medaljen e bronztë

  • 06/06/2021 | 15:14

​Distria Krasniqi ndalet në gjysmëfinale, do të luftojë për medaljen e bronztë

Distria Krasniqi do të luftojë për medaljen e bronztë në Kampionatin Botëror “Budapest 2021”.


Xhudistja kosovare u mund në gjysmëfinale nga japonezja, Natsumi Tsunoda.

Paraprakisht ajo kishte mposhtur xhudistë ruse Sabina Giliazova dhe atë spanjolle Laura Martinez.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë