Loading…

​Barnat ilegale nga Serbia vërshojnë Kosovën (Video)

  • 08/12/2016 | 23:49

​Barnat ilegale nga Serbia vërshojnë Kosovën (Video)

Produktet medicinale serbe të paautorizuara për import në Kosovë vërshojnë tregun tonë.


Barnat të cilat prodhohen në Serbi e që nuk kanë licencë për tregun kosovar, gjenden lehtë nëpër barnatoret në Kosovë.

Medikamentet serbe të cilat nuk kanë autorizim për shitje në Kosovë e që importohen ilegalisht në Kosovë, kryesisht janë të kompanisë “Galanika”.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë