Loading…

​Aksident trafiku në ‘Kodrën e Trimave’

  • 11/05/2022 | 18:24

​Aksident trafiku në ‘Kodrën e Trimave’

Një aksident komunikacioni ka ndodhur sot pasdite në lagjen Kodra e Trimave në Prishtinë, ku një motoçikletë është përplasur në një automjet.


Policia e Kosovës ka dalë në vendin e ngjarjes për ndriçimin e rrethanave që çuan deri tek aksidenti.

Për momentin nuk raportohet për viktima eventuale.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë