Loading…

​Aksident me fatalitet në Drenas, vdes një i mitur

  • 02/10/2020 | 10:04

​Aksident me fatalitet në Drenas, vdes një i mitur

Një person është arrestuar në fshatin Polluzhë të Drenasit, pasi që i njëjti gjatë ngasjes së veturës ka goditur një këmbësor i cili ka qenë i mitur, ku si pasojë nga lëndime e marra ka ndërruar jetë.

Rasti ka ndodhur dje pasdite. Sipas Policisë, me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

“Është arrestuar vozitësi mashkull kosovar pasi që i njëjti gjatë ngasjes së veturës ka goditur këmbësorin, mashkull kosovar (i mitur). Si pasojë, këmbësori nga lëndime e marra ka ndrruar jetë. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e policisë.//gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë