Loading…

​2 mijë e 358 gjoba për 24 orë për mosrespektim të masave

  • 05/09/2021 | 13:19

​2 mijë e 358 gjoba për 24 orë për mosrespektim të masave

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve në qytete të ndryshme të Kosovës, ka shqiptuar 2358 tiketat në bazë të ligjit Covid-19.


Po ashtu, sipas policisë, janë shqiptuar edhe 1137 tiketa trafiku.

Ndërkohë bëhet e ditur se gjatë 24 orëve ka ndodhur një aksident trafiku me fatalitet, 21 aksidente me të lënduar dhe 30 aksidente me dëme materiale.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë